Tajný tip na slevu! Zadejte kód: 10DOLU v košíku a získejte SLEVU 10% při nákupu nad 999 Kč!

Věrnostní program

Odměňujeme věrné zákazníky! 

Nakupujte u nás pravidelně a nabídneme vám stálou věrnostní slevu na celý nákup.

Pravidla fixních věrnostních slev

Na věrnostní slevu ve výši 3 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 24 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 750 Kč.

 

Na věrnostní slevu ve výši 5 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 24 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 1 500 Kč.

 

Na věrnostní slevu ve výši 10 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 24 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 2 500 Kč.

 

Na věrnostní slevu ve výši 15 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 24 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 3 500 Kč.

 

Tyto slevy jsou věrným zákazníkům započítány automaticky při nákupu. Nárok na slevu můžete ověřit po přihlášení v klientském centru v sekci Moje slevy.

 

 

Jak se stát věrným zákazníkem?

Věrným zákazníkem je automaticky každý registrovaný zákazník, který u nás v posledních 24 měsících daného profilu nakoupil za více než 750 Kč. Svou zákaznickou skupinu můžete ověřit v klientském centru v sekci Moje slevy.

Pokud jste již u nás provedli objednávku, ale ještě jste nebyli registrovanými zákazníky, tak nezoufejte. Zaregistrujte se a napište nám na e-mail: info@ruzovakocka.cz, objednávky spárujeme s vaším účtem. 

Do slev se nezapočítává souhrn plateb za dopravu a dobírku.

Sleva není poskytována na dopravu a na dobírku. Můžete, ale využít Dopravu ZDARMA.  

V případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@ruzovakocka.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.